Të fundit

Përfundon aksioni i bastisjes në Banjskë, Policia nesër vendos si të veprohet tutje

Policia e Kosovës ka përfunduar aksionin e bastisjes në Banjskë të Zveçanit.

Këtë e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë në Mitrovicë të Veriut, Veton Elshani.

Ai tha se nesër pas orës 9 do të vendoset se si të procedohet tutje.

“Sot në orët e pasdites ka përfundu Operacioni i krehjes së terrenit, kontrollimit të zonës dhe bastisjeve. Nesër pas orës 9 do të vendoset se si të veprohet tutje”, deklaroi Elshani.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci