Të fundit

Luiz Ejlli hyn në dhomën e provave të ‘Dancing With The Stars’ Ronaldo largohet

Marrëdhënia midis Ronaldo Sharkës dhe Luiz Ejllit është një ndër më të komentuarat.

Raporti shoqëror që dy personazhet krijuan në fillim të formatit “Big Brother” nuk ka zgjatur shumë kohë pasi që nga mbarimi i spektaklit thumbat mes tyre nuk kanë pasur fund.

Duket se Luizi nuk e ka ndërmend ta lërë rehat Ronaldon e nga ana  tjetër ky i fundit refuzon çdo pikë kontatit me këngëtarin nga Shkodra.

Së fundmi një situatë aq sa qesharake, aq dhe e çuditshme është parë kur Luizi papritur hyn në ambienti ku Ronaldo po kryente provat ditore me balerinën e tij.

Ronaldo është shprehur se nëse kjo gjë është e menduar nga produksioni ai nuk e falë dhe menjëherë ka braktisur provat duke mos e pranuar ardhjen e Luizit.

Por Luizi gjithsesi ka gjetur kohë për një batutë.

Ika, suksese!  Rrezik të ka rënë po do durosh nuk ke çfarë të bësh”-i drejtohet Luizi balerinës referuar Ronaldos.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci