Të fundit

Huthët e Jemenit nisin një sulm të ri me dron kundër Izraelit

Rebelët shiitë Huthë të Jemenit nisën sot një sulm të ri me dronë kundër objektivave në Izrael, njoftoi zëdhënësi Yahya Shari.

“Ne do të vazhdojmë operacionet tona ushtarake në mbështetje të palestinezëve derisa të ndalojnë sulmet izraelite në Gaza”, tha zëdhënësi i Huthit.

Ndërhyrja e Huthëve të Jemenit në luftën midis Izraelit dhe Hamasit po ngre shqetësime për rrezikun e zjarrit në rajonin e gjerë të Lindjes së Mesme.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci