Të fundit

E dashura e Bleros përkrahë publikisht këngëtarin: Më mungon, jam duke të shikuar 24 orë

Këngëtari i njohur Blero Muharremi kohët e fundit është komentuar mjaft shumë në media sa i përket jetës së tij private.

Pas hyrjes në shtëpinë e “Big Brother Vip Kosova”, ka rikthyer sërish në qendër të vëmendjes historinë e lidhjes së tij të dashurisë.

Teksa këngëtari është duke e shijuar këtë eksperiencë të re, duket se e dashura e tij është një nga mbështetësit më të fortë të këngëtarit.

Së fundmi, ajo ndau një moment të Bleros nga “BBVK” ku shkruan se po i mungon shumë dhe po e shikon 24 orë.

“Më mungon shumë beb, jam duke të shikuar 24/7. Do të dëshiroja të më shihej edhe ti mua sesi shpirti im qan jashtë për ty. Të dua dashuri”, ishte mesazhi i saj.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci