Të fundit

Arrestohet një person në Podujevë, rrahu familjarët

Ditën e djeshme është arrestuar një person në Podujevë për dhunë në familje.

Dyshohet se i njëjti pas një mosmarrëveshje, ka shkaktuar dhunë fizike dhe psikike ndaj katër anëtarëve të familjes.

Katër viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti është në procedurë hetimore.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci