Të fundit

Bieta Sulo publikon një “set fotografik” të bërë nga Inteligjenca Artificiale

Moderatorja e njohur shqiptare, Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, disa fotografi të përpunuara nga Intelegjenca Artificiale.

“Fantazi apo realitet? Diferenca që Inteligjenca Artificiale po e zhduk plotësisht“, ka shkruar Bieta bashkangjitur postimit të saj.

Tutje, moderatorja ka shtuar se për këtë ‘set fotografik’ është dashur shumë pak kohë të realizohet ndërsa për një set profesional i është dashur shumë më shumë kohë dhe ende nuk ka mundur t’i publikojë fotot.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci