Të fundit

Berisha në Kuvend: Ne shpallim grevë

Sali Berisha dhe deputetët e tij kanë shkuar sot në Kuvend me një skenar të përgatitur për bllokuar punimet e parlamentit. Berisha ka folur në Kuvend ndërsa e kishte ndarë videon në Facebook.

Ai u tha deputetëve socialistë që më mirë të ikin se po shpallin grevë.

“Ne shpallim grevë. Kjo që shihni është grevë. Më mirë të ikni”, tha Berisha.

 

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci