Të fundit

Butrint Imeri në lidhje të re dashurie?

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri padyshim që është një nga këngëtarët më të suksesshëm të skenës muzikore shqiptare.

Por, duket se ka të reja nga këngëtari sa i përket jetës së tij private.

Përmes një Instastory, Butrinti postoi vetëm dorën e tij dhe të një vajze teksa bëjnë shqiponjën me duar.

Mbetet të shihet nëse këngëtari ka nisur një lidhje të re dashurie apo fotografia në fjalë është pjesë e ndonjë projekti të rit ë këngëtarit.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci