Të fundit

Luizi dhe Kiara shfaqen në ekranin e madh të Times Square

Një nga çiftet më të dashur të momentit pa diskutim që janë Kiara Tito dhe Luiz Ejlli. Dyshja kanë fituar pëlqimin e fansave dhe gjithçka që ata bëjnë përbën lajm në rrjet.

E jo vetëm kaq, pasi moderatorja dhe këngëtari herë pas here marrin edhe dhurata të ndryshme nga fansat e tyre të shumtë.

Së fundmi, dikush i ka surprizuar ata duke iu shfaqur një video të realizuar me fotot e tyre në ekranin e madh të Times Square.

Në videon në fjalë ku janë foto të ndryshme të çiftit është shkruar:

“Në çdo hap së bashku. Ti më plotëson mua. Dashuria fiton. Gëzuar 9 muaj. Gjithmonë me ju Luiz dhe Kiara”.

Ndërkohë fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” e ka falenderuar publikisht vajzën që ka bërë të mundur që kjo video të shfaqet në Times Square.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci