Të fundit

Olta Gixhari: Nuk pendohem për asgjë që kam bërë

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari është prej emrave më të komentuar më media rozë.

Krahas karrierës së saj të suksesshme prej vitesh, ajo mori gjithashtu mori vëmendje të madhe edhe pas hyrjes në Big Brother VIP Albania 2.

Aktualisht Gixhari po shijon suksesin me filmin “Në kuadër të dashurisë”, dhe përkundër angazhimeve ajo së fundmi ka gjetur kohë që të iu përkushtohet fansave në Instagram.

Në një bisedë virtuale të realizuar së fundmi në Instagram, ajo i është përgjigjur disa prej pyetjeve të fansave.

Në një prej tyre ajo u pyet nëse është penduar për ndonjë gjë që ka bërë në jetë.

“Une nuk bëhem pishman për asgjë! Pishmani është për njerëz të dobët”, ka shkruar ajo si përgjigjie.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci