Të fundit

Xhaferi bashkë me Havollin në terren për projektet e radhës

Drejtori i Investimeve Kapitale në Komunën e Prishtinës, Krenar Xhaferi bashkë me kryeshefin e Prishtina Parking, Sokol Havolli kanë dalë në terren për projektet e radhës.

Xhaferi thotë se hapësirat publike, sidomos parkimet, janë thelbësore për qytetarët.

“Fokusohemi në rikonstruksion, investime të infrastrukturës dhe krijimin e hapësirave të bukura dhe funksionale”, shkruan tutje drejtori.

Shkrimi i plotë:

🏁Hapësirat publike, sidomos parkimet, janë thelbësore për qytetarët. Bashkë me Kryeshefin e Prishtina Parking Sokol Havolli, po trajtojmë disa hapësira për përmirësimin e tyre.

👷🏼Fokusohemi në rikonstruksion, investime të infrastrukturës dhe krijimin e hapësirave të bukura dhe funksionale.

Faleminderit për mbështetjen tuaj!

Së bashku, ndryshojmë Prishtinën.

🚧Nga projekti, në projekt 👷

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci