Të fundit

Netanyahu: Jemi në kulmin e betejës në Gaza

Kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu, ka thënë se Izraeli momentalisht gjendet në kulmin e betejës në Gaza.

“Ne jemi në kulmin e betejës. Ne kemi pasur suksese mbresëlënëse dhe kemi kaluar periferi të qytetit të Gazës. Ne po përparojmë”, ka thënë Netanyahu.

Korrespondenti i BBC-së në Gaza tha më herët se ushtria izraelite po luftonte Hamasin në pesë zona në veri të Rripit të Gazës.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci