Të fundit

AKB e konfirmon: Ka vdekur biznesmeni Lulzim Kryeziu

Aleanca Kosovare e Bizneseve ka konfirmuar vdekjen e afaristit Lulzim Kryeziu. Paparaci.com ka raportuar të enjten se Kryeziu është gjetur i vetëvarur në një nga bizneset e tij në fshatin Mleqan të Malishevës.

Në postimin e AKB-së thuhet se ky institucion do të mburret gjithmonë me punën e Kryeziut për ekonominë e Kosovës.

Ky është njoftimi i tyre: 

Do të kujtojmë gjatë miku im Lulzim Latif Kryeziu.
Pse na ike kaq herët!
Prehu në paq .
AKB-ja do të mburret gjithmonë me ty dhe punën tuaj në ekonomin e Kosovës si @shellShell brend ndërkombëtar.

Ngjarje e rëndë: Dyshohet se ka bërë vetëvrasje afaristi Lulzim Kryeziu

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci