Të fundit

[FOTO] Pamje nga vendi ku u gjet i varur afaristi Lulzim Kryeziu

Paparaci.com ka raportuar të enjten se afaristi Lulzim Kryeziu dyshohet se ka bërë vetëvrasje të enjten pasdite në fshatin Mleqan të Malishevës në një nga bizneset e tij.

Paparaci.com po ashtu ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes ku është gjetur i vdekur biznesmeni Kryeziu ku shihen edhe forca policore dhe njësitet e Mjekësisë Ligjore.

Kryeziu, pronar i pompave të derivateve ‘Shell Kosova’, dyshohet se vetëvrasjen e ka kryer në një objekt biznesi familjar.

Policia e Kosovës tha se një person i moshës madhore është gjetur i varur rreth orës 15:20 të enjten, raporton Paparaci.

“Sot rreth orës 15:20 kemi pranuar informatë se në fshatin Mleqan-Malishevë, viktima mashkull i moshës madhore është gjetur i varur në një objekt biznesi familjar”, tha Sheremet Elezaj, zëdhënës i policisë.

Ngjarje e rëndë: Dyshohet se ka bërë vetëvrasje afaristi Lulzim Kryeziu

Vdekja e tij është konfirmuar edhe nga Aleanca Kosovare e Bizneseve.

Në postimin e AKB-së thuhet se ky institucion do të mburret gjithmonë me punën e Kryeziut për ekonominë e Kosovës. /Paparaci.com/ 

AKB e konfirmon: Ka vdekur biznesmeni Lulzim Kryeziu

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci