Të fundit

Gjendet gruaja nga Drenasi që ishte raportuar e zhdukur, policia njofton për gjendjen e saj

Policia e Kosovës konfirmon se është gjetur e në gjendje të mirë shëndetësore 39 vjeçarja nga Drenasi që u raportua e zhdukur me datën 27 tetor.

Policia tha se hetuesit policor po ndërmarrin të gjitha veprimet e nevojshme në koordinim me prokurorinë përkatëse, lidhur me rastin.

Në njoftim, policia kanë falënderuar qytetarët dhe mediat për bashkëpunimin dhe besimin në Policinë e Kosovës.

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci