Të fundit

Vesa thumbon Mërgim Berishën: Kush e tradhton Kosovën, s’është për mua shqiptar

Vesa Vllasaliu është bërë një emër shumë i komentuar në media, që nga hyrja e saj në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Ajo ka zgjuar interesim te opinioni veçanërisht për deklaratat e saj lidhur me ish-të fejuarin, futbollistin e njohur shqiptar Mërgim Berisha.

Pak para se të futej në formatin e madh, Vesa kishte dhënë një intervistë ku kishte “goditur” ish-të fejuarin dhe ish-shoqen e saj, duke thënë se kjo e fundit ia mori të dashurin.

Mirëpo teksa është pyetur në veçanti për Mërgimin, ajo është shprehur se nuk e ndjen më si shqiptar, pasi i njëjti nuk ka pranuar të luajë për Kosovën, pasi luan për Kombëtaren e Gjermanisë.

“Kush e tradhton Kosovën s’është për mua shqiptar. Më vjen keq”, ka thënë bukuroshja Vllasaliu.

Vesa në Big Brother VIP Kosova ka filluar të lërë gjurmë me këtë histori, teksa lidhur me deklaratat e saj ka pasur reagime edhe nga familjarët e Mërgimit – përkatësisht nga vëllai i tij, Besarti.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci