Të fundit

Enver Dugolli refuzon të “dekorohet”, ndiqet nga aktivistë të PSD-së – Muja bashkë me djalin në Kuvend

Deputeti i VV-së, Enver Dugolli ka refuzuar që të “dekorohet” nga aktivistë të PSD-së me medaljen “deputet i Zajednicës”.

Ai më pas është ndjekur nga aktivistë të kësaj partie që të premten kanë zhvilluar një aksion para Kuvendit, ku pritet që të raportojë kryeministri Albin Kurti për takimin e fundit në Bruksel.

Përderisa deputeti tjetër i VV-së, Armend Muja nuk ka refuzuar që t’i vendoset medalja dhe është parë që të hyjë në Kuvend bashkë me djalin.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci