Të fundit

Haxhi Avdyli e humb pak kontrollin në kuvend, në disa momente i ikën zëri

Deputeti i GUXO, Haxhi Avdyli, ka marrë fjalën në Kuvendin e Kosovës ku po diskutohet për Asociacionin dhe për dialogun.

Abdyli duke numëruar, sipas tij, sukseset e kësaj qeverie në raport me largimin e krimit nga Veriu, për aksionin e Banjskës dhe kontrollin e territorit të Kosovës 100% nga Kosova, në disa momente ka pasur shtjerrje të zërit meqë gjatë gjithë kohës ka folur me të madhe.

Sipas tij villa e sekuestruar e Radojçiqit është momumenti më dëshmues për shtrirjen e sovranitetit.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci