Të fundit

Mot i keq në Shqipëri, dy aksidente me fatalitet brenda pak minutave në Fier dhe Kukës

Dy persona kanë humbur jetën në dy aksidente të ndryshme në vend.

Një 29-vjeçar ka ndërruar jetë, si pasojë e një aksidenti rrugor në Fier. Dyshohet se shoferi humbi kontrollin e mjetit tip “Peugeot” dhe nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra.

Edhe në autostradën Morinë-Milot, drejtuesi i një mjeti tip “Volkswagen”, humbi kontrollin, duke u përplasur me bordurat e rrugës. Për pasojë, ai humbi jetën në vendngjarje, ndërsa i plagosuri mbeti një pasagjer.

Moti i keq mund të ketë ndikuar në humbjen e kontrollit në të dyja rastet, megjithatë pritet hetim i aksidenteve./TCh

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci