Të fundit

Vuçiq del në video me babain e tij: Fahri Musliu nuk është babai im

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq është i fundit në serinë e politikanëve në pushtet që iu drejtua publikut në lidhje me një deklaratë që vetë e ka dhënë para disa ditësh ne mediat serbe.

Vetë Vuçiqi e ka përmendur në një dalje të ftuar në televizion me fjalët “Fahri Musliu nuk është babai im, babai im është Angjelko”.

Pas kësaj gazeta “Danas” ka botuar shkrimin “Një shqiptar në Beograd”: Kush është Fahri Musliu, për të cilin Vuçiqi thotë se nuk është babai i tij?”.

Ishte ky tekst që e detyroi Vuçiqin ta realizojë një video me babanë e tij dhe ta hedhë në Instagram.

“Unë jam krenar për babanë tim”, shkroi Vuçiqi.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci