Të fundit

Albin Kurti i thotë Hisen Berishës: Mos e tako Fatmir Shehollin

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka kërkuar deputetit Hisen Berisha që të mos e takojë më Fatmir Shehollin.

Sipas Kurtit, kjo do t’i bënte nder të madh shtetit të Kosovës, raporton Klan Kosova.

“Unë nuk e kuptoj Hisen Berishën, vjen në orën e tetë të diskutimit dhe flet me fjalim të shkruar”, ka thënë Kurti.

“Ju mund ta ndihmini shtetin e Kosovës dhe unë kam një kërkesë për juve, mos e tako Fatmir Shehollin”, ka shtuar ai.

Drejtori për Marrdhënie Ndëretnike, Fatmir Sheholli, ka konfirmuar se është dëshmitar në Gjykatën Speciale në rastin e krerëve të UÇK-së.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci