Të fundit

Kilajt i caktohet për nesër seanca e parë

Paraqitja e parë e Isni Kilajt, pranë Dhomave të Specializuara në Hagë do të mbahet me 4 nëntor duke nisur nga ora 10:00.

“Paraqitja e parë do të jetë seancë publike, gjatë të cilës Gjykatësi i Vetëm siguron që Isni Kilaj është informuar për arsyet e arrestimit të tij dhe se po respektohen të drejtat e tij sipas Ligjit dhe Rregullores, ndër të cilat e drejta për përfaqësim juridik”, thuhet në njoftim.

Kilaj është arrestuar dje në Kosovë ndërsa sot është transferuar në Objektin e Paraburgimit të Shomave të Specializuara të Kosovës.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci