Të fundit

Suarez arrin marrëveshje me Inter Miami, do të ribashkohet me Messin

Luiz Suarez ka arritur marrëveshje me Inter Miami ku pritet t’i bashkohet mikut të tij të madh dhe ish-bashkëlojtarit, tetë herë topit të artë, Lionel Messi.

Kështu ka konfirmuar “Plaantik”, teksa ka thënë se marrëveshja është për kontratë 1 vjeçare.

Suarez do të transferohet në Inter Miami nga Gremio.

Dyshja kanë pasur periudhën e artë të karrierës së tyre me FC Barcelona ku kanë fituar gjithçka së bashku. /Paparaci.com/ 

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci