Të fundit

“Kqyrë vetën në pasqyrë”, debat i ashpër mes Alaudinit dhe Anitës për komentin e kësaj të fundit ndaj Gani Gërmisë

Anita Haradinaj opinioniste e BBVK-së, ka kritikuar banorin Gani Gërminë.

Ajo tha se nuk është BBV i Ganisë.

“Nuk është BBV i Ganisë, kqyre vetën pasqyre”, tha ajo.

Ndërsa Ganiu iu përgjigj: Pash ofendime, dhe jo profesionalizëm, shkruan Insajderi.

Anita tha se nuk ishte ofendim.

“Nuk të ofendova, ti i ke than Bleros të ka skadu afati”, ia përmendi Anita.

Në mbrojtje të Gani Gërmisë doli moderatori Alaudin Hamiti, i cili ia tërhoqi vërejtjen për ofendime.

“‘A jam unë opinioniste a ti”, pyeti ajo.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci