Të fundit

Befason Bled Mane, i thotë disa fjalë për Ganinë që askush nuk i priste nga ai

Opinionisti Bledi Mane e ka thënë sonte në ‘Prime’ një gjë që më herët nuk është vërejtur nga askush.

Ai tha se në shtëpinë më të madhe ekziston edhe një trekëndësh dashurie tjetër.

Bëhet fjalë, për Ganinë, Vesën dhe Brikendën.

“Mendoj se pëlqim për Ganinë kanë Vesa dhe Brikenda”, ka thënë Mane.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci