Të fundit

Pas rrëfimit për vëllaun, produksioni i bën një surprizë Ganisë

Gjersa në studio e në shtëpi shpërthyen lotët pas rrëfimit të Ganiut për vëllaun e tij, atij i erdhi papritur një surprizë nga produksioni.

Jonida e ftoi, Ganiun të dal jashtë në oborr ta shikoj qiellin dhe ti tregojë vëllaut të tij se është mirë.

Surpriza më e mirë për Ganinë pas këtij rrëfimi emocionues ishin prindërit të cilit e pritën në oborr atë.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci