Të fundit

ShBA-ja do ta ndihmojë Ukrainën me një paketë të re armësh

Shtetet e Bashkuara kanë prezantuar një paketë të re armësh për Ukrainën.

Sipas Sekretarit të Shtetit të SHBA Antony Blinken, paketa do të sigurojë armë dhe pajisje me vlerë deri në 125 milionë dollarë, shkruan Sky News, transmeton Klankosova.tv.

Sipas njoftimit, bëhet e ditur se mund të pasojë një ndarje e veçantë e ndihmës mbrojtëse.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci