Të fundit

Aksidenti në Veternik ku vdiq një person dhe u lënduan katër – dalin fotografitë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Veternik, përballë qendrës tregtare “Albi Mall”. 

Një person ka vdekur dhe katër janë lënduar në këtë aksident.

Lexues të Express kanë dërguar fotografi, ku shihet se automjeti është rrotulluar dhe është dëmtuar rëndë.

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci