Të fundit

[FOTO] Një i vdekur dhe një i plagosur, stuhia “Ciaran” sjell shkatërrime të mëdha në Shqipëri

Prej mesditës së djeshme, Shqipëria është përfshirë nga moti i keq, i cili ka shkaktuar të paktën një viktimë deri më tani, si edhe dëme të mëdha materiale për shkak të përmbytjeve dhe erës së fortë.

Rënia e pemëve ka shkatërruar disa makina në Tiranë dhe Durrës, ndërkohë që zona të shumta mbetën pa energji elektrike për disa orë. Moti i keq për shkak të stuhisë “Ciaran” ka shkaktuar një të vdekur dhe një të plagosur në 24 orë dhe pritet të vijojë edhe sot duke sjellë shira të shumta në zona të ndryshme të vendit. Disa bashki kanë dhënë alarmin.

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci