Të fundit

Bie bora e parë në Kosovë

Në bjeshkët e Brezovicës ka rënë bora e parë në Kosovë për këtë vit.

Gjithashtu është raportuar se reshje të borës ka pasur edhe në Kukës të Shqipërisë.

Për këtë fundjavë, është paralajmëruar mot me shi dhe vranësira.

Në pjesët e ngritura të territorit të Kosovës mund të ketë edhe reshje bore. /Paparaci.com/ 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci