Të fundit

Apliko Tani! Vendet e fundit për regjistrime në programet Master në UNI – Universum International College – Powered By Arizona State University

Apliko Tani! Vendet e fundit për regjistrime në programet Master në UNI – Universum International College – Powered By Arizona State University

UNI – Universum International College fuqizuar nga Arizona State University nga SHBA, konkursin për regjistrimet e studentëve të rinj të nivelit Master për vitin akademik 2023/2024 mbetet i hapur deri me 10.11.2023 , në drejtimet:

Ndjek lëndë direkt nga Thunderbird School of Global ManagementShkolla #1 në botë për ‘Global International Trade‘.

#INFORMOHU KËTUhttps://universum-ks.org/kerko-info/

#UNI – Universum International College fuqizohet dhe menaxhohet nga Arizona State University, universiteti më i madh publik në SHBA dhe #1 për inovacion (para MIT, Stanford dhe Harvard)  Mëso më shumë rreth këtij partneriteti: https://universum-ks.org/powered-by-asu/

#Studio në UNI – Universum International College dhe merr diplomë të fuqizuar nga Arizona State UniversityStudio Master në UNI – Universum International College, shih planprogramin.

Studentët e nivelit MASTER përfitojnë:

Diplomë të Fuqizuar nga Arizona State University

Diplomë të njohur ndërkombëtarisht

Sistem modular, ligjerata fizikisht apo online

Orar fleksibil, ligjërata në mbrëmje dhe gjatë vikendeve

Eksploro Evropën gjatë studimeve dhe përfitoni BURSË të plotë për studime në njërin nga 221 Universitetet partnere të Evropës.

Për më shumë informata rreth programit kontakto +38344144062, [email protected] ose ndiqni UNI në facebook dhe instagram.

*Artikull i sponsorizuar

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci