Të fundit

Tifozët e Astanas kërkojnë shkarkimin e trajneri të tyre: Mos u poshtëroni më

Tifozët e Astanas kanë mbetur të dëshpëruar me paraqitjen e skuadrës së tyre në ndeshjen e zhvilluar ndaj kampionit të Kosovës, Ballkanit.

Tifozët e Astanës kanë bërë një reagim të ashpër pas barazimit pa gola me Ballkanin.

Sipas tyre, Astana nuk e ka merituar as barazimin, pasi Ballkani ishte superior dhe ka mundur ta fitojë ndeshjen.

Madje, ata kanë kërkuar shkarkimin e menjëhershëm të trajnerit Grigory Babayan.

“Astana po i humb tifozët. Ndeshja me Ballkanin nuk ia ka vlejtur të shikohet. Ne nuk kemi mundur të bëjmë asnjë gjuajtje në portë. Legjionarët të gjithë janë sikur drunj. Ne nuk e merituam fitoren. Të gjithë shkoni në pushime dhe mos u poshtëroni më. Babyan jashtë! Me një paraqitje të tillë poshtëruese, ne ishim me fat që nuk pranuam gol”, thuhet në reagimin e tifozëve të Astanas.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci