Të fundit

Gërvalla niset drejt Parisit: Forumi i Paqes edhe më i rëndësishëm në këtë kohë kur ka kërcënime për konflikte dhe luftëra

Ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Donika Gërvalla, ka bërë të ditur se ka marrë rrugë drejt Francës.

Ajo do të marrë pjesë në Forumin e Paqes që do të nisë së mbajturi në Paris.

“Rrugës për Paris. Forumi i Paqes është edhe më i rëndësishëm në kohë kur Evropa dhe bota janë duke u sfiduar nga shumë kërcënime prej atyre që kërkojnë konflikte dhe luftëra”, është shprehur Gërvalla.

“Bota duhet të qëndrojë bashkë për ta mbrojtur paqen dhe lirinë kundër këtyre kërcënimeve”

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci