Të fundit

Kurti bashkë me gruan pritet nga Macroni në Paris, publikon pamje

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka publikuar disa fotografi në edicionin e gjashtë të Forumit të Paqes në Paris ku u mirëprit nga presidenti francez.

Kurti bashkë me bashkëshorten e tij, kanë takuar presidentin Macron dhe zonjën e parë të Francës, Brigitte Macron.

“Në Pallatin Élysée, bashkë me Ritën, mysafirë të Presidentit francez Macron dhe Zonjës së Parë të Francës, Brigitte Macron, në prag të edicionit të gjashtë të Forumit të Paqes në Paris”, ka shkruar Kurti në postimin e tij.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci