Të fundit

U përfol se kënga e re është dedikim për Loredanën, reagon Mozzik

Sot gjatë ditës, Mozzik la lansuar këngën e tij të re. Një këngë e ndjerë nga shpirti që i dedikohet dashurisë, dhe kaq u desh që të aludohej se i dedikohej Loredanën.

Në lidhje me aludimet mbi këngën “Zani” ka reaguar edhe Mozzik.

Ajo mohon se kënga është dedikim për Loredanën duke thënë se jo cdo këngë dashurie që sjell si artist medoemos i dedikohet ish-partneres së tij.

Mozzik ka reaguar përmes një postimi në Instagram. MOZZIK

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci