Të fundit

Pas Kurtit, Macron pritet ta takojë edhe Vuçiqin

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka udhëtuar në Francë me rastin e pjesëmarrjes në Forumin e gjashtë të Paqes në Paris, ku do ta presë në takim presidenti i këtij vendi, Emmanuel Macron, përcjell Paparaci.

“Përveç një sërë takimesh dypalëshe me pjesëmarrësit e Forumit, duke përfshirë Presidentin e Francës Emmanuel Macron, është planifikuar që Vuçiqi të takohet veçmas edhe me kryeministrin e Mbretërisë së Belgjikës, Alexandre de Croix”, ka njoftuar zyra e Vuçiqit për media.

Sivjet, edicioni i gjashtë i Forumit të Paqes në Paris, i titulluar “Kërkimi i gjuhës së përbashkët në një botë rivaliteti”, i kushtohet sfidave më të mëdha të sotme dhe kërkimit të përgjigjeve efektive për sfidat më urgjente të botës./Paparaci.com

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci