Të fundit

Arrestohet për vrasje djali i agjentit kryesor të Hollivudit, një trup i copëtuar gjendet pranë shtëpisë së tij

Shtëpia e djalit të një agjenti të lartë të Hollivudit është bastisur nga policia pasi trupi i copëtuar i një gruaje u gjet në një kazan pranë shtëpisë së tij.

Samuel Haskell Jr., 35 vjeç, u arrestua të mërkurën në një qendër tregtare në Topanga të Kalifornisë dhe është akuzuar për vrasje.

Gruaja e tij Mei Haskell, 37 vjeçe, është zhdukur dhe detektivët po përpiqen të zbulojnë nëse busti është i saj.

Prindërit e saj – të cilët jetonin me çiftin dhe tre fëmijët e tyre në Tarzana – janë gjithashtu të zhdukur.

Policia tani po kërkon për babanë e saj Gaoshan Li, 72 vjeç, dhe nënën, YanXiang Wang, 64 vjeç dhe veturën e tyre të zhdukur – një VW Tiguan i bardhë.

prinderit

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci