Të fundit

Alarm i ri i motit ekstrem në Toskana të Italisë

Një alarm i ri i motit ekstrem është lëshuar në Toskana të Italisë ku përmbytjet së fundmi vranë tetë persona.

Ndërkaq shkollat dhe parqet do të mbyllen sot në Livorno dhe në provincën Massa Carrara, raporton Ansa.

Alarmi portokalli është shpallur pasi një valë e re e motit të keq ka mbërritur në Itali, duke prekur kryesisht rajonet qendrore dhe jugore.

Gjithashtu do të ketë një alarm të verdhë të premten në Kalabri, Sardenjë, Abruzzo, Basilicata, Lazio, Molise, Pulia, Siçili, Umbria dhe Campania.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci