Të fundit

Linda: Blero m’ka çu në hotel dhe ka insistu me ardh me mua

Linda ka hedhur akuza të rënda ndaj Bleros.

Ajo tha se Blero i ka kërkuar ta shoqërojë në dhomë atë.

‘Kam punu në një emision me Teuta Krasniqin. Blero më ka sjell dhe ka kërku të më shoqëri në dhomë të hotelit, betohem për Zotin”, tha ajo.

Blero mohoi këtë duke quajtur si përpjekje që ta shpëtojë vetën nga eliminimi.

“Duhet më ardh marre më shpif, gjitha këto po i bën për mos më dal sot”, tha ai.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci