Të fundit

Çka do të ndodhë sot në Kosovë, këto janë ngjarjet kryesore

Ngjarjet e datës 11 nëntor

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) mban konferencë për media, ku do të flitet për nivelin e manganit në ujin e pijes nga Badoci. (IKSHPK, ora 11:00)

Ambasada gjermane dhe ajo franceze në Kosovë përkujtojnë armëpushimin e 11 nëntorit 1918 që i dha fund Luftës së Parë Botërore. (Seksioni ushtarak i varrezave ortodokse në Arbëri, Prishtinë, ora 11:00)

Konferenca për media e Kombëtares së Kosovës në futboll. (Stadiumi “Fadil Vokrri”, Prishtinë, ora 16:30)

Stërvitja zyrtare e Kombëtares së Kosovës në futboll (15 minuta e hapur për media). (Stadiumi “Fadil Vokrri”, Prishtinë, ora 17:00)

Konferenca për media e Kombëtares së Izraelit në futboll. (Stadiumi “Fadil Vokrri”, Prishtinë, ora 18:00)

Stërvitja zyrtare e Kombëtares së Izraelit në futboll (15 minuta e hapur për media). (Stadiumi “Fadil Vokrri”, Prishtinë, ora 18:30)

Zhvillohet meçi për titull të kampionit të botës në Muay Thai (Tai boks), në mes të Luan Rudaj dhe Masoud Raeisi. (Palestra e Sporteve “Habib Zogaj” Malishevë, ora 16:00)

Mbahet edicioni i 11-të i “Vihuela guitar fest”. (Pallati i Rinisë, Salla e Atelies, Filarmonia e Kosovës, ora 20:00)

 

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci