Të fundit

Borë, shi dhe rënie e temperaturave – parashikimi i motit për dy javët e ardhshme

“Mendimi për motin” ka njoftuar për motin që pritet të mbajë në vend gjatë dy javëve të ardhshme.

Në fundjavën e ardhshme priten edhe reshje bore, derisa pjesa e dytë e javës së ardhshme do të jetë me të reshura dhe rënie të temperaturave.

“Periudha me të reshura po pritet të ketë në pjesën e dytë të javës vijuese. Temperaturat pas një rritjeje fillimisht deri në 15C e 16C, pësojnë rënie deri në fundjavën e ardhshme, në 5C e 6C. Të reshurat e shiut shndërrohen në bore edhe përgjatë ultësirave natën në mes së shtunës dhe të dielës më 18 e 19 nëntor. Periudha me reshje, megjithëse më rrallë, priten edhe në javën e katërt të nëntorit, pas datës 20, e temperaturat shënojnë një rritje përreth mesatareve në 10C e 11C, ndërkohë që minimalet zbresin pranë 0C, apo edhe nën, lokalisht”, thuhet në njoftim.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci