Të fundit

Sulmoi gazetaren dhe kolegun e saj derisa po bisedonin me imamin e xhamisë, arrestohet një burrë në Vushtrri

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Vushtrri, meqë i njëjti ka sulmuar një gazetare dhe kolegun e saj, të cilët ishin duke biseduar me imamin e xhamisë për një intervistë.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se i dyshuari është liruar pas intervistimit.

“Sheshi Hasan Prishtina, Vushtrri 10.11.2023 – 12:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që në xhami ka sulmuar gazetaren femër kosovare dhe kolegun e saj mashkull kosovar, të cilët ishin duke biseduar me imamin e xhamisë për një intervistë. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci