Të fundit

Borë në Brod e Brezovicë, publikohen pamje

Brodi dhe Brezovica janë mbuluar mëngjesin e sotëm nga bora.

Pamjet janë publikuar në rrjete sociale, njëra nga Meteo Ballkan e tjetra nga faqja Brezovica.

“Zbardhet Brodi përsëti 😍❄❄”, thuhet në postimin e Meteo Ballkan.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci