Të fundit

Internistja Venera Berisha ftohet si folëse në mesin e ekspertëve më të mirë botëror

Prof.dr. Venera Berisha Muharremi, Interniste – Endokrinologe është ftuar në Kongresin Botëror të Asociacionit Botëror të Trajtimit Laserik në Londër.

Ajo do të marrë si folëse e ftuar në mesin e liderëve botëror të Photobiomodulimit mjekësor.

Ajo këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në Facebook.

Ja postimi i saj ne Facebook:

Nuk mund të fshehi emocionet e as mburrjen!

Sot, pranova njoftimin të jem Folëse e ftuar ( Invited speaker) ndër Folësit Lider Botërorë të Photobiomodulimit mjekësorë në Kongresin Botërorë më të madh me rastin e 30 vjetorit të Asociacionit Botërorë të Trajtimit Laserik.

Puna, investimi dhe sakrificat në shkollim dhe edukim, medoemos dikur shpërblehen !

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci