Të fundit

​Zhbllokohet rezultati mes Wolves dhe Tottenham (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Molineux”, ku po luhet ndeshja interesante mes Wolverhampton dhe Tottenham.

Skuadra e Tottenhamit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Wolves, përmes golit të shënuar nga Brennan Johnson, raporton KosovaPress.

Johnson shënon në minutën e 3’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) VAR Tático on X: “Brennan Johnson opens the scoring for Tottenham https://t.co/q1ekEM6jsz” / X (twitter.com)

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci