Të fundit

Kane i pandalshëm, shënon golin e 20-të me Bayernin

Harry Kane duket se e ka gjetur formën e tij më të mirë me skuadrën e Bayern Munich.

Sulmuesi anglez realizoi golin e tij të 20-të sot me fanellën e bavarezëve.

Kane shënoi ndaj Heidenheim duke ia dhënë epërsinë fillestare Bayernit.

Në 16 paraqitje me Bayernin, Kane ka shënuar 20 gola dhe ka dhuruar shtatë asistime.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci