Të fundit

Sekretari amerikan i Mbrojtjes flet me ministrin izraelit: Të shmanget përshkallëzimi rajonal, të mbrohen civilët

Sekretari amerikan i Mbrojtjes Lloyd J. Austin ka folur sot me ministrin izraelit të Mbrojtjes Yoav Gallant për të diskutuar luftën e Izraelit me Hamasin.

Siç njofton Departamenti i Mbrojtjes së SHBA-së, sekretari ripohoi të drejtën e Izraelit për vetëmbrojtje dhe përsëriti rëndësinë e mbrojtjes së civilëve dhe ofrimit të ndihmës humanitare.

Ai theksoi nevojën për të frenuar konfliktin në Gaza dhe për të shmangur përshkallëzimin rajonal.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci