Të fundit

Krenar Xhaferi i reagon ministrit Murati: Prej kësaj qeverie ne kemi pasur vetëm bllokada

Drejtori i Drejtorisë së Investimeve Kapitale dhe Menaxhimit të Kontratave Krenar Xhaferi, ka reaguar Ministrit të Financave, Hekuran Murati, pas një postimi të tij ku ka treguar të dhëna rreth buxhetit për Prishtinën në vitin 2021.

Në postimin e tij, Xhaferi është shprehur se sa herë flet Hekurani, flet kryeministri Albin Kurti, duke shtuar se kur flasin të dy, flet bllokada.

Ai ka thënë se prej kësaj qeveria, Prishtina ka pasur vetëm bllokada, duke e quajtur Muratin një adoleshent.

“Kur flet Hekurani, flet Albini! E kur bëhen bashkë k’ta, flet bllokada. Prej kësaj qeverie ne kemi pas vetëm bllokada. Duhet me i ardhë turp këtij adoleshenti kur flet për Prishtinën, e leje ma të flas për përkrahje”, ka shkruar ai.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci