Të fundit

Kajtazi e akuzon Kurtin për tradhëti kombëtare

Pas publikimit të draft-statutit të Asociacionit nga ish-shefi i AKI-së, ka reaguar gazetari Vehbi Kajtazi, duke e akuzuar kryeministrin e Kosovës Albin Kurtin për tradhti kombëtare.

Në postimin e tij ai është shprehur se sipas draftit, serbët do t’i kenë të gjitha, përveç ushtrisë.

“Është shtet brenda shtetit. Këtë e ka pranuar Albin Kurti, i cili me këtë draft po e shkatërron shtetin dhe shtetësinë e Kosovës. Kjo është tradhëti kombëtare, që Albin Kurti po e shërben si fitore”, ka shkruar Kajtayi në Facebook.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci