Të fundit

Hiqet nga Youtube videoklipi i Ledrit me Sarën

Pak muaj më parë rep-artisti i njohur nga Prishtina, Ledri Vula solli një nga projektet më të dashura nga publiku dhe fjala është për videoklipin me Sara Hoxhën “Gjendja”.

Javën e kaluar Prive raportoi nga burimet se çifti është ndarë, ndërsa tani videoklipi nuk ekziston më në Youtube.

Sipas raportimeve, dyshja takohen vetëm për arsye të vajzës së tyre Poem Blu.

Nga ana tjetër disa po e akuzojnë çiftin se po gënjejnë publikun vetëm për pak vëmendje.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci